Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Regulamin Programu Lojalnościowego

„Dziesiąta Kawa za 1 grosz”

1.Organizatorem Programu Lojalnościowego „Dziesiąta  Kawa za 1 grosz” (Program) jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Produkcyjno Usługowo Handlowe „GAMIX”, z siedzibą w Wilamowicach (43-330), przy ul. Gen.Andersa 7 (Organizator).

2.Program prowadzony jest na stacjach paliw GAMIX ,  których lista dostępna jest na stronie internetowej www.gamixpaliwa.pl.

3.Program trwa od 01 kwietnia 2015 r. do odwołania lub do wyczerpania zapasu kart promocyjnych, o których mowa w pkt 4.

4.Programem objęta jest sprzedaż na stacji paliw GAMIX biorących udział w Programie następujących kaw:

a)Kawa czarna

b)Kawa biała

c)Cappuccino

d)Café Latte

e) Espresso

f) Mocha

5.Za każdy zakupiony produkt, o którym mowa w pkt 4 powyżej, Uczestnik otrzyma jedną pieczątkę promocyjną (PIECZĄTKA). Pieczątki na karcie lojalnościowej umieszcza kasjer.

Wpisując dodatkowo 4 (cztery ostatnie cyfry  z paragonu fiskalnego potwierdzającego zakup promocyjny oraz inicjały kasera.

6.Zebranie 9 (dziewięciu) Pieczątek uprawnia do zakupienia 1 (jednej) dużej kawy  za 1 grosz, wyłącznie spośród niżej wymienionych:

a)Kawa czarna

b)Kawa biała

c)Cappuccino

d)Café Latte

e) Espresso

7.Warunkiem zakupu kawy za 1 grosz jest przekazanie w Okresie Trwania Programu sprzedawcy na dowolnej stacji paliw biorącej udział w Programie, Karty lojalnościowej z 9 (dziewięć) Pieczątkami.

8.Karty lojalnościowe dostępne są na stacjach paliw GAMIX  biorących udział w Programie i są wydawane Uczestnikom przy zakupie jednego z produktów promocyjnych, o których mowa w pkt 4 powyżej.

9.W Programie nie będą uwzględniane Pieczątki budzące wątpliwości, co do ich autentyczności.

10. Organizator zastrzega sobie prawo dokonywania zmian niniejszego regulaminu, w tym w szczególności w zakresie produktów, których sprzedaż jest objęta Programem. Zmiany regulaminu ogłaszane będą na stronie internetowej www.gamixpaliwa.pl  i wchodzą w życie z dniem ogłoszenia ujednoliconego tekstu regulaminu na stronie internetowej www.gamixpaliwa.pl

11. Regulamin Programu dostępny jest na każdej stacji paliw GAMIX biorącej udział w Programie oraz na stronie internetowej www.gamixpaliwa.pl.

Gościmy

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

piątek 19 sierpień 2022